Програма порятунку Дому Саудів

Програма порятунку Дому саудівських монархів взята з послання Шейха Абдулькадира ас-Суфі (хай Аллаг захистить його!) новому королю Саудівської Аравії Абдуллі:

“1. Негайне припинення діяльності “Рабіти”. Перед тим, як згорнути місіонерську діяльність з пропаганди ваххабітського збочення, матеріали цієї організації повинні бути передані під контроль органів безпеки Саудівської Аравії.

2. Тимчасове закриття Університету м. Медіни і провідних медресе.

3. Консультації з Алімами Каравійіна (м. Фэс), спрямовані на відродження ісламської освіти з урахуванням аравійської історичної традиції – що бере початок задовго до XVIII століття.

4. Впровадження нових викладачів і Алімів, які займуться твердженням мазхаба амаль ахль аль-Мадіна і фікгу Імама Маліка, імама Дар аль-Хіджри.

5. Прийняття декларації про відновлення закяту, що стягуэться, відповідно до положень мединської школи.

6. Введення в якості паралельної валюти Мединського золотого динара і срібного дирхама як засобу легалізації збору закяту.

7. Прийняття декларації про надання мединській школі статусу основи шаріату з урахуванням ісламських традицій Аравії.

Прийняття главою Дома Саудів цієї програми буде означати надійне майбутнє для династії. Прийняття цієї програми буде означати надійне майбутнє для всіх жителів Аравії і їх гарантований захист від убогості. Що є найбільш важливим – і це стане остаточним свідченням розриву з ваххабітськими збоченнями – при обставинах, що складаються таким чином, глава Дому Саудів, згідно з думкою нашого видатного факіга Імама аль-Куртубі, опиниться у вкрай винятковому становищі. Іншими словами, почавши карбування халяльной золотої та срібної монети і відновивши закят, що стягується спеціально призначеними збирачами, він отримає легальну санкцію покласти на свої плечі плащ Халіфа – і відтепер жоден джума-намаз не буде обходиться без піднесення дуа, що закликається на його благословенне ім’я ” .

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: