Хадж Абдульхасіб Кастіньєра


Біографія шейха Хаджа Абдульхасіба Кастіньєри (переклад з іспанської sidi Салмана аль-Малікі, взято з офіційного сайту Мечеті Гренади):

Народився в Понтеведре (провінція Галісія, Іспанія) в 1955 р. Закінчив філолого-філософський факультет Університету Компультенса в Мадриді (головний університет країни).

Прийняв Іслам в мечеті “Іхсан” в Норвіч в 1977 р. під впливом проповідей Шейха Абдулькадира ас-Суфі, прочитаних в Іспанії та Англії.

Вивчав арабську мову під керівництвом д-ра Умара Фарука Абдаллага з Чиказького університету (штат Іллінойс, США). Вивчав малікітській фікг (юриспруденцію), арабську мову та коранічні науки спільно з sidi Абдуррахманом ульд аль-Хаджем в Мавританії. Суфізму навчався під керівництвом Шейха Абдулькадира ас-Суфі, Хаджа Абдульхакка Бйолі та Хаджа Іси аль-Хараджа в завії в Гренаді. Таджвід (науку речитациі Корану) вивчив у sidi Умара Абдуллага з Танжера (Марокко).

У 1979 р. заснував “Ісламську спільноту Іспанії” ( “Comunidad Islámica en España”), першу зареєстровану громаду новонавернених мусульман-іспанців. З 1980 по 1984 рр.. і в 1997-1999 рр.. був президентом “Ісламської Спільноти Іспанії”.

З 1981 р. є директором і засновником видавництва “Кутубія” ( “Editorial Kutubia”), що спеціалізується на текстах про Іслам на кастільській мові.

З 1984 по 1988 рр.. управляє “Ісламським Світом” ( “País Islámico”), першим книжковим видавництвом, що почало публікувати мусульманську літературу іспанською мовою.

З 1988 по 1995 рр.. стрімко робить кар’єру в сфері PR, іспаністики (DCP, J. Ban Imagen Arte) та північно-американських дослідженнях (BID), стає провідником ідей інтегральної комунікації в мусульманському середовищі.

У 1985 і 1991 роки ініціює успішні місії по ісламізації Мексики.

У 1996-1999 рр.. є аміром “Ісламського Товариства Мадрида”.

У 2002 р. заснував орган розповсюдження Ісламу серед іноземців – Ісламський Учбовий Центр “Джумейра” в Дубаї (ОАЕ).

Також виступав режисером і продюсером документальних фільмів про Іслам в Іспанії. На даний момент є імамом Соборної мечеті і директором Центру ісламських досліджень в Гренаді, Іспанія.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: